نرم افزار فارسی  Adsee  مثل نرم افزار دیوار یا شیپور است با این تفاوت که شما با خواندن تبلیغات پول دریافت خواهید کرد و حتی اگر این نرم افزار adsee  را به دیگران معرفی کنید از خواندن تبلیغات توسط آنها نیز پول دریافت میکنید.

در واقع به ۳ صورت می توانید در این نرم افزار کسب درآمد داشته باشید:

۱- با دیدن هر تبلیغ داخل برنامه adsee مبلغ ۶۰ ریال  برایتان در جا واریز میشود

۲- با گرفتن سفارش تبلیغ از کسب و کارهای مختلف در سراسر ایران باتوجه به تعداد بازدید درخواستی صاحب سفارش مبلغ ۵۰ ریال به شما داده می شود. مثلا یک رستوران میگه من ۵۰/۰۰۰ بازدید در استان مشهد میخوام با تفکیک جنسیت آقا و رنج سنی مثلا بین ۲۵ الی ۵۰ سال. تعداد درخواستی طرف که ۵۰هزار نفر بوده × ۵۰ ریال میشه پورسانت شما از اون مشتری.حالا حساب کنید چقدر کسب و کار هستند که از این نوع تبلیغات عالی میتونند استفاده کنند و لذت ببرند و شما پورسانت بگیرید.

۳- شما با معرفی نرم افزار فارسی Adsee  به دیگران و دیدن تبلیغ توسط آنها شما از هر بازدید توسط آنها ۵۰ ریال دریافت میکنید. اما یک تصاعد و یک شگفتی وجود داره در این مورد سوم که هرکسی درکش کنه به درآمد فوق العاده ای خواهد رسید به طور واقعی. چون بازار هدف این اپلیکیشن به وسعت تمام مردم است و همه مردم میتوانند به صورت رایگان نصب کنند و تبلیغ ببینند و پول دربیارن!

خیلی از خانواده ها به دنبال یک کار راحت و خانگی هستند که یک کمک خرج کنار حقوقشون باشه. ما توصیه میکنیم که خودتون با اعضای خانواده اگر روزی ۲ ساعت در این نرم افزار وقت بگذارید میتوانید یک درآمد خیلی خوب و عالی داشته باشید که به شما از لحاظ مالی خیلی کمک میکنه.

😍 پس منتظر چی هستی ؟ راه برو تبلیغ ببین

و به دیگران نیز معرفی کن

پول دربیار 😍